اپلیکیشن و استارت آپ های آموزشی(نوآوری و سهولت استفاده)

آموزش تصویری توسط اپلیکیشن و استارت آپ های آموزشی با بهترین کیفیت صورت می گیرد، دیگر مشکل نشستن اول یا آخر کلاس را ندارید به سادگی می توانید سطح نور تصویر و صدا را به اندازه مورد نیاز خود تنظیم کنید.. می توانیم به سادگی یک جلسه از صبحت مدرسان مختلف را مورد بازدید و بررسی قرار دهیم.

blog image
زمان مطالعه: ۴ دقیقه

این روزها اسمارت فون ها یکی از عضو اصلی در منازل شما شده اند. گوشی های کوچک و جمع و جوری که دنیایی از پیشرفت را در خود جای داده اند. اپلیکیشن و استارت آپ های آموزشی بخش قابل توجهی از تلفن همراه محسوب می شود. اما سوال اینجاست که مگر می شود درسی که معلم بارها در کلاس با تلاش به دانش آموز می آموزد در اپلیکیشن و استارت آپ های آموزشی به خوبی به کاربر منتقل شود؟ چقدر می توان از آموزش آنلاین نتیجه گرفت؟ اصلاً آموزش مجازی مگر قابل اعتماد است؟

بگذارید یک نکته مهم را در همین ابتدای راه با شما در میان بگذاریم. پلیکیشن و استارت آپ های آموزشی آمده اند تا جبر و اضافات در تحصیل را به حداقل برسانند و بهترین خروجی با درصد خلوص بالا را نتیجه دهند!

با اپلیکیشن و استارت آپ های آموزشیمحدودیت زمان و مکان بی معنی است!

اگر اهل شهرستان باشید می دانید که چقدر سخت است بخواهید به کلاس کنکور مورد نظر خود در مرکز استان بروید، ساعت ها زمان تلف کنید تا به کلاس برسید و بعد مجبور باشید با خستگی به صحبت معلم گوش دهید. اگر اهل کلان شهرها باشید نیز می دانید که پشت ترافیک ماندن چقدر عذاب آور است. یکی از مهمترین مزیتی که اپلیکیشن و استارت آپ های آموزشی به نسبت روش های فیزیکی در اختیار شما قرار می دهد این است که بدون صرف انرژی تنها با زدن چند دکمه می توانید به بهترین سطح تحصیلی دسترسی داشته باشید. نه نیاز به ماشین شخصی دارید نه نیاز به پول خوب برای شرکت در کلاس های فیزیکی در منطقه بالای شهر!

دسترسی به بهترین طرح درس

موضوع از این قرار است که روش های سنتی همیشه یک نسخه را برای همه دانش آموزان و حتی دانشجویان می پیچند! مخاطب مجبور است به گفته های معلم گوش کند حتی اگر آنطور که باید متوجه نشود اما اپلیکیشن و استارت آپ های آموزشی که به میدان آمدند، دسترسی به بهترین طرح درس مناسب با سطح سواد و معلومات متقاضی فراهم شد. می توانیم به سادگی یک جلسه از صبحت مدرسان مختلف را مورد بازدید و بررسی قرار دهیم و با یک بررسی و مقایسه مشخص بین اساتید، بهترین گزینه با توجه به سطح انتظار خودمان را انتخاب کنیم، همه این ها در حالی است که هنوز در خانه و در اتاق خودمان نشسته ایم و در حال نوشیدن یک فنجان چای گرم هستیم و به آینده روشن خود فکر می کنیم.

آموزش تصویری توسط اپلیکیشن و استارت آپ های آموزشی با بهترین کیفیت صورت می گیرد، دیگر مشکل نشستن اول یا آخر کلاس را ندارید به سادگی می توانید سطح نور تصویر و صدا را به اندازه مورد نیاز خود تنظیم کنید. تدریس مجازی روشی است که هنوز هم مخالفان خود را دارد اما با یک بررسی دقیقتر متوجه می شود که مزیت اپلیکیشن و استارت آپ های آموزشی به نسبت سایر روش ها بسیار واضح است.

کاهش هزینه توسط اپلیکیشن و استارت آپ های آموزشی

شرکت در برخی از کلاس های آموزشی آنقدر گران است که دانش آموز ترجیح می دهد هدف خود را تغییر دهد و این کار را علی رغم میل باطنی خود انجام می دهد! فکر کنید شما قرار است مبلغ زیادی بابت رفت و آمد در نظر بگیرید و همینطور مبلغی را نیز به عنوان حق تدریس ارائه دهید. در صورتی که به آموزشگاه بروید بخشی از هزینه اجاره آموزشگاه و پرسنل نیز بر روی شهریه متقاضیان تقسیم می شود و در نهایت سر در گم هستید. اپلیکیشن و استارت آپهای آموزشی تنها یک بار هزینه دارند و برخی از آنها حتی بدون هزینه و یا با هزینه بسیار ارزان در اختیار شما قرار می گیرد.

کاربری آسان اپلیکیشن و استارت آپ های آموزشی

برخی از افراد فکر می کنند که استفاده از اپلیکیشن و استارت آپ های آموزشی سخت است و این موضوع سبب می شود که در استفاده از آن تردید داشته باشند. اپلیکیشن آموزشی به صورتی طراحی شده است که بتواند برای هر رده سنی قابل قبول باشد. اصلی ترین هدف استارت آپ آموزشی گسترده استفاده از آن است. دنیای آموزش اینترنتی روز به روز پیشرفت کرده است به طوری که از روش های آسان سازی مدرن استفاده می شود تا تدریس اینترنتی باب طبع رده سنی مختلف باشد. اپلیکیشن و استارت آپ های آموزشی اجازه میدهند که تدریس تصویری در بهترین موقعیت صورت بگیرد به طور کلی مخاطب بتواند دقت و تمرکز کافی بر روی توضیحات ارائه شده داشته باشد.

برنامه نویسی برای اپ ها به صورتی است که کاربر نیاز به تخصص بالایی در استفاده از آن نداشته باشد و متدهای به کار گرفته دقیقاً بر اساس روحیات متقاضیان صورت گرفته است.

اپلیکیشن و استارت آپ های آموزشی یک تیر و چندان است. هم یاد می گیرید، هم تکرار می کنید، هم استراحت می کنید! آرامش دارید و نگران هزینه های مازاد نیستید. می توانید خودتان تصمیم بگیرید که کدام مورد بهتر است و طبق نیاز خود انتخاب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: محتوی حفاظت شده