معرفی قابلیت های اپلیکیشن و استارت آپ های آموزشی

یکی از مهمترین قابلیت های اپلیکیشن شاد مربوط به تب پیام رسان است که در این تب سه نوع کانال ورودی وجود دارد که برای معلم و مدیر و دانش آموز تعبیه شده است و از هم تفکیک شده اند. اتصال یکپارچه دانش آموزان به اپ شاد از ویژگی های مهم این اپ محسوب می شود.

blog image
زمان مطالعه: ۴ دقیقه

تا همین چند سال پیش، کتاب ها تنها منبع آموزشی بودند که افراد می توانستند از آن استفاده نمایند. اما امروزه قابلیت های اپلیکیشن و استارت آپ های آموزشی به قدری گسترده شده است که نیاز به حضور فیزیکی را از بین برده است. در این مقاله قصد داریم برخی از استارتاپ های مهم آموزشی را معرفی کنیم و از قابلیت های اپلیکیشن های آموزشی صحبت کنیم.

قابلیت های اپلیکیشن های پیشرفته آموزشی در دنیا

یوداسیتی یکی از اپ های پیشرفته در حوزه آموزش است به طوری که دوره های آنلاین حرفه ای را در اختیار افراد قرار می دهد. تفاوتی که این اپ به نسبت سایر اپ ها یا سایت های آموزشی دارد اینکه پس از شرکت در هر دوره آموزش به شما مدرک اینترنتی نانو ارائه می شود. مهارت های مورد آموزش در این اپ برای ورود به صنعت بی نظیر است به طوری که توانسته در حوزه هوش مصنوعی بسیار ایده آل عمل نماید.  این اپ دوره های آموزشی توسعه وب، برنامه نویسی فول استک و تحلیل داده و … را در اختیار افراد قرار می دهد.

کورسرا از دیگر اپ های مهم آموزشی محسوب می شود که با دانشگاه ها و سایر سازمان ها در زمینه دوره های آموزشی مهندسی و علوم انسانی و زیست شناسی و علوم کامپیوتر و همینطور بازاریابی دیجیتال همکاری می کند.  دوره های آموزشی در این اپ بین ۴ الی ۱۰ هفته است و همینطور شامل تمرین های هفتگی و کوییز و تمرین های مشارکتی و امتحان نهایی خواهد بود.  از قابلیت های اپلیکیشن کورسرا می تواند به سخنرانی های ویدیویی ضبط شده و تکالیف نمره دار و همینطور انجمن های گفتگو نیز اشاره کرد.

در بین دنیای اپ های آموزشی مهم در دنیا، لیندا نیز جایگاه خوبی دارد. لیندا با قابلیت های بی نظیر خود در دنیای کسب و کار و تکنولوژی و مهارت های خلاقانه توانسته اثربخشی مناسبی داشته باشد.  این سایت با لینکدین همکاری کرده است و مهارت های شخصی آموزشی مخصوص به خود دارد. به طور کلی دنیای این اپ بسیار وسیع است.

قابلیت های اپلیکیشن کدکادمی در دنیای برنامه نویسی آنقدر قوی است که معرفی نکردن آن خالی از لطف است. به طور کلی این اپ یک سری مهارت های لازم برای موفقیت در دنیای دیجیتال را فراهم می سازد و سرگرمی هایی را به تصویر می کشد که بسیار ارزشمند هستند. روش های آموزشی کد کادمی دقیقاً متناسب با نیاز های آموزش روز است و توانسته موقعیت اجرایی خوبی داشته باشد.

قابلیت های اپلیکیشن شاد

در ابتدای مقاله در مورد چند مورد از پیشرفته ترین اپ های آموزشی دنیا صحبت کردیم اما حالا قصد داریم کمی در مورد اصلی ترین قابلیت های اپلیکیشن شاد صحبت کنیم که این روزها مهمان خانه هایتان شده است.

نصب اپ شاد بسیار آسان است و پس از نصب از شما شماره تلفن می خواهد که طبق یک کد تایید وارد اپ می شوید.

پروفایل کاربری دارید که می تواند شامل تصویر خودتان باشد.  یکی از مهمترین قابلیت های اپلیکیشن شاد مربوط به تب پیام رسان است که در این تب سه نوع کانال ورودی وجود دارد که برای معلم و مدیر و دانش آموز تعبیه شده است و از هم تفکیک شده اند.

اتصال یکپارچه دانش آموزان به اپ شاد از ویژگی های مهم این اپ محسوب می شود. این اپ به صورتی طراحی شده است که همه اطلاعات شخصی کاربران محفوظ می ماند و برای سایر کاربران غیر قابل دسترسی است. تنها افرادی که به شاد پیوسته اند می توانند اطلاعات را مشاهده نمایند. این اپ نسخه های اندروید، IOS و وب را پشتیبانی می کند.

قابلیت های اپلیکیشن شاد در راستای گزارش گیری

 یک پنل گزارش گیری برای آپ شاد طراحی شده است که مربوط به بخش ورود مدیر ستادی و استانی و شهرستانی است. طراحی اپ به صورتی است که می توان دو نسخه از ان را روی گوشیی نصب کرد تا دو شخص همزمان بتواند از آن استفاده نماید . برای استفاده از این اپ نیازی به روشن بودن وی پی ان نیست.

قابلیت های اپلیکیشن های آموزشی در راستای امنیت

امنیت و حفظ داده ها از مهمترین قابلیت های اپلیکیشن شاد و سایر اپ های آموزشی است به طوری که محتوای منتشر شده بارها و بارها مورد بررسی قرار می گیرد. از سوی دیگر اطلاعات شخصی و خصوصی کاربران نیز محافظت می شود. مشاوران فنی شبکه به صورت مداوم و شبانه روز در حال رصد و پیگیری این موارد هستند و مشکلات فنی را رفع می کنند.

نتیجه گیری

 هرچه قابلیت های اپلیکیشن های آموزشی گسترده تر باشد نیاز به حفظ ایمنی بیشتر است و خوشبختانه اقدامات در این زمینه بیش از پیش است. وجود پنل های گفتگو و طرح پرسش و پاسخ روتین می تواند از قابلیت های اپلیکیشن در وضعیت تکمیلی باشد تا آینده آموزش آنلاین با قدرت بالاتری پیش برود. به طور کلی این اپ ها شرایط استفاده یکپارچه دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: محتوی حفاظت شده